Sipariş ve Danışma Hattı 0 545 419 16 16
0 532 792 33 46

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetinde şu an hiç ürün yok !

İade İşlemleri

iznikzeytinevi.com’dan satın aldığınız ürünü hiçbir gerekçe göstermeden, iade edebilirsiniz. İadenizi isteğinize göre değişim veya para iadesi şeklinde gerçekleştirebiliriz. Ayrıca iade kargo ücretinizi de iznikzeytinevi.com öder.

İade işlemini yapmak için,

  1. siparis@iznikzeytinevi.com e-posta adresine Sipariş Numaranızı ve iade işlemi karşılığındaki talebinizi yazın.
  2. İade bedelinin gönderileceği banka bilgilerini ve IBAN Numarasını ekleyiniz.
  3. Size geri yollayacağımız e-posta içindeki MNG Kargo Cari İşlem Kodumuzu belirterek;
    Çamdibi Mahallesi No: 110 İznik BURSA adresine iade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası ile, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, gönderdiğinizden emin olunuz. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini 'İADE FATURASI' kesilmesi koşulu ile tamamlayabiliyoruz.

İade kargonuz iznikzeytinevi.com’ a ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini belirttiğiniz banka hesap numarasına 3 iş günü içerisinde iade ediyoruz.

MNG Kargo dışındaki kargo şirketlerinin karşı ödemeli gönderileri, şirketimiz tarafından teslim alınamamaktadır.

iznikzeytinevi.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Satın almış olduğunuz ürün, kargoya aynı gün içerisinde verilir. Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-2 iş günüdür.

Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaştırılması için lütfen adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacaksınız.

Adres değişiklikleri, sipariş bilgileri ve takibi için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi iptal etmek için ise, sipariş etmiş olduğunuz ürün kargoya verilmeden 2 saat önce iptal talebiniz tarafımıza bildirilirse iptal işlemi gerçekleştirilir.

Bizim için ne dediler ?

Yorum Yazmak için Tıklayınız

© 2024 İznik Zeytin Evi - Zeytin & Zeytinyağı